Opinie o Nas
iLazienki.pl - Sklep internetowy
płytki ceramiczne, płytki łazienkowe, kafelki, ...

Koszyk

Liczba towarów: 0

Ogółem: 0.00zł

Złóż zamówienie
Promocyjne ceny na transport dla wybranego asortymentu!! Nawet 0 zł !! Ceramika Paradyż od 1600 zł Gratis*!

Aktualności iLazienki.pl

Nowości z Ceramika Color

10 Czerwiec 2013
Nowe Produkty

Jeśli chcecie być Państwo na bieżąco w nowościach, jakie prezentują wiodący producenci glazury zachęcamy do przejrzenia najnowszych kolekcji płytek ceramicznych Ceramika Color. Należą do nich linie Venus, Sensa, Aruba, jak i Katla, Naomi, Neo-Geo i Crypton. Szczególnej uwadze poleca się szklane dekory drukowane, mogące stanowić niezależną ozdobę wnętrza, jak i element kolekcji Białe, Czarne, Szklane.

 

płytki venus ceramika color

Wśród nowości znalazły się zróżnicowane wzory, jak i połączenia kolorystyczne. Nowoczesne wzornictwo w połączeniu z innowacyjną technologią produkcji dają wspaniałe efekty ciekawych i pełnych elegancji kolekcji pasujących do każdego wnętrza. Ponadczasowe beże i brązy przewijają się zarówno w kolekcji Venus, która nawiązuje do jej poprzedniczek nie tylko motywami kwiatowymi ubranymi w nowoczesną linię i kształty, jak i rozmiarem płytek, ale także teksturą. Powiew świeżości tchnięty został także w kolekcję Sesna, nieco jaśniejszą, ale równie stonowaną i klasyczną z dekorami kwiatowymi, które doskonale podkreślają charakter pomieszczenia i akcentują jego dekoracyjny wygląd. Wzbogacenie kolekcji o dedykowaną podłogę, jak i mozaikę poszerza możliwości aranżacji przeróżnych wnętrz z wykorzystaniem płytek Ceramika Color. Krokiem ku nowoczesności, a jednocześnie z zachowaniem nuty klasyki jest kolekcja Naomi, gdzie dominuje typowa kolorystyka doskonale współgrająca z teksturą słojów drewna, utrzymana w brązach i beżach. Pośród propozycji kolekcji Naomi na uwagę zasługują ozdobne dekory z motywem liści oraz ozdobne listwy wykończeniowe, dzięki którym wnętrze można uczynić jeszcze bardziej interesującym.

Płytki Katla Ceramika Color

Chcąc doznać luksusu poleca się poznać kolekcję Aruba, która niczym pałacowy marmur może przyozdobić najzwyklejszą łazienkę i dodać jej ekskluzywności poprzez szlachetne róże zdobiące dekory kolekcji. Utrzymane również w gamie beżu, écru oraz jasnego brązu płytki kolekcji Katla cechuje klasyczny wzór, delikatny, a jednocześnie ozdobny. Dzięki temu płytki te wpasują się dosłownie w każdy rodzaj wnętrza, nie tylko pomieszczeń sanitarnych. Podobną cechą odznaczają się bazy płytek w kolorze czerni i bieli z licznymi dekorami, stanowiącymi nie tylko uzupełnienie tematyczne kolekcji ale i integralny element glazury. Szklane dekory z nadrukiem to unikatowa oferta producenta i doskonały dodatek dekoracyjny.

Płytki Crypton

Na osoby preferujące nowoczesność czekają kolejne z nowych kolekcji glazury jak Neo-Geo urzekająca linia płytek w kontrastowych barwach czerni i bieli z futurystycznymi dekorami ozdobionymi wzorem geometrycznym bądź gąszczem przecinających się linii. Odpowiednio dobrane względem siebie mogą stworzyć niepowtarzalną kompozycję o szklistej powierzchni i pełnym połysku. Połączeniem nowoczesności i elegancji jest kolekcja Crypton, gdzie współcześnie modne kolory białego i czarnego przeplatają się z klasycznym i wytwornym wzornictwem delikatnie naniesionym na jasne płytki. Dla wszystkich którzy woleliby ożywić wnętrze kolorem kolekcja ta posiada szereg barwnych dekorów z motywem roślinnym, a sama baza występuje również w fioletu i jaskrawej czerwieni.