Opinie o Nas
iLazienki.pl - Sklep internetowy
płytki ceramiczne, płytki łazienkowe, kafelki, ...

Koszyk

Liczba towarów: 0

Ogółem: 0.00zł

Złóż zamówienie
Promocyjne ceny na transport dla wybranego asortymentu!! Nawet 0 zł !! Ceramika Paradyż od 1600 zł Gratis*!

Aktualności iLazienki.pl

Nowości od Ceramika Końskie

01 Kwiecień 2012
Nowe Produkty

Mając na uwadze Państwa komfort zakupów i wyboru produktów najwyższej jakości prezentujemy Państwu nowo wprowadzone do sprzedaży w naszym sklepie - wyroby polskiego producenta Ceramika Końskie.
Płytki Domenico Końskie
Płytki Domenico <= Sprawdź ofertę cenową
Płytki ceramiczne z kolekcji Domenico, Gracja i Italia zapewniają Państwu zróżnicowany wybór pośród stylu wnętrza, do jakiego pasują. Doskonała jakość i design wzorowane na włoskiej technologii wytwarzania płytek ceramicznych oraz najnowszych trendach we wzornictwie gwarantują zadowolenie klientów, którzy zdecydują się na zakup płytek tegoż producenta. W kolekcji Domenico przeważa prostota i minimalizm ozdób, które uzyskać można poprzez ciekawe połączenia bazy dostępnej w trzech kolorach, białym, czerwonym oraz grafitowym. Uzupełnieniem kolekcji są ozdobne inserta sprawiające wrażenie głębi dzięki motywom przestrzennych kół. Kompatybilne z kolekcją płytki podłogowe w tonacji bieli i ciemnego grafitu umożliwiają idealne połączenie w całość projektu łazienki.
Płytki Gracja Końskie
Płytki Gracja <= Sprawdź ofertę cenową
Dla wymagających klientów kolekcja posiada listwy szklane oraz mozaikę w intensywnym kolorze grafitu przechodzącego w kontrastową czerń. Zupełnie inny styl przedstawia kolekcja Gracja w tonacji beżu i brązu i znacznie przytulnej kolorystyce i wzornictwie. Cieplejsze w odbiorze inserta z motywami przestrzennych kwiatów. Elegancji, ale i fantazji dodają kolekcji mozaiki beżowo brązowe, które w połączeniu z brązową i beżową bazą zapewnia niesamowity efekt. Kolekcji towarzyszą współgrające kolorystycznie płytki podłogowe oraz ozdobne listwy. Szukając jednak inspiracji do projektu łazienki w futurystycznym stylu, z pewnością zachwyci Państwa kolekcja Italia o zdecydowanych barwach, ale i współcześnie popularnej fakturze płytek umożliwiającej fantazyjne połączenia tak do kuchni, jak i łazienki. Kontrastujące dekoracyjne listwy w kolorze borda-czerwieni zapewniają doskonały efekt w kompozycji z szarą i grafitową bazą i dekoracjami występującymi aż w trzech tonacjach barw – białej, szarej i głębokiego grafitu. Dodatkowo ciemno grafitowe płytki podłogowe i zdobienia z motywem Grappa, czy Elena zapewni wnętrzu niespotykany wygląd. Wszystkie trzy kolekcje cechuje staranne dopasowanie kolorystyczne płytek względem siebie, jak również rozmiarów umożliwiających niemal dowolne łączenie ze sobą tworząc ekstrawaganckie, ale i eleganckie projekty wyjątkowych łazienek.

Płytki Końskie <= Sprawdź ofertę cenową