Opinie o Nas
iLazienki.pl - Sklep internetowy
płytki ceramiczne, płytki łazienkowe, kafelki, ...

Koszyk

Liczba towarów: 0

Ogółem: 0.00zł

Złóż zamówienie
Promocyjne ceny na transport dla wybranego asortymentu!! Nawet 0 zł !! Ceramika Paradyż od 1600 zł Gratis*!

Aktualności iLazienki.pl

Nowości od Ceramika Domino

29 Marzec 2012
Nowe Produkty

Poszerzając swój asortyment dbamy o jakość oferowanych płytek ceramicznych, jak również ich wykonanie, wykończenie i modny design. Biorąc pod uwagę powyższe cechy przedstawiamy Państwu nasze nowe pozycje z oferty, jakie stanowią kolekcje producenta Ceramika Domino. Bogata gama kolorystyczna płytek oraz zróżnicowane wzornictwo zachęca do indywidualnych projektów, autorskich kompozycji, pełnych fantazji, jak i ozdobnego charakteru. Dzięki swej uniwersalności zastosowania przez neutralne motywy dekoracyjne, płytki Domino mogą z powodzeniem stanowić wystrój pokoju dziennego, kuchni, jak i łazienki.

płytki Materia domino
Płytki Materia
<= Sprawdź ofertę cenową

Czołowe propozycje stanowią trzy polecane przez nas kolekcje płytek Domino Materia, Flot i Emelie. Każdą z nich charakteryzuje najnowszy trend w aranżacji wnętrz, modne tonacje barw, jak też komfortowe w montażu i projektowaniu wnętrza wymiary ceramiki. W kolekcji Materia dominują dwie tonacje granatu oraz jasnego brązu. Dostępne dekory również występują w dwóch wersjach nieregularnych kształtów, jak i klasycznych kwiatów, występują zarówno w orientacji pionowej, jak i poziomej. W zależności od dostępnej przestrzeni możliwe jest łączenie dekorów z prążkowaną delikatnie bazą, która dodaje uroku i elementu ozdobnego we wnętrzach bez zastosowania insertów dekoracyjnych. Dopełnieniem kolekcji są płytki podłogowe utrzymane w podobnej kolorystyce, co płytki ścienne.

płytki Flot domino
Płytki Flot <= Sprawdź ofertę cenową

Dzięki zgaszonym barwom możliwe jest połączenie obu tonacji kolorystycznych ze sobą, co poszerza możliwości projektowe. Klientom o wyrafinowanym guście proponujemy dwie zbliżone do siebie kolekcje, zwłaszcza Flot, której falujący motyw dekoru wprawia w ruch i dodaje perspektywy wnętrzu o wyjątkowo eleganckim wykończeniu. Podstawowymi barwami kolekcji jest beż i zdecydowany brąz, które doskonale kontrastują ze sobą nadając łazience szczególnego uroku. Delikatne motywy kwiatowe mogą stanowić akcent dekoracyjny łazienki.

płytki Emelie domino
Płytki Emelie
<= Sprawdź ofertę cenową

W kolekcji Emelie piękne róże gęsto zapełniające płytkę ozdobną w pastelowym kolorze kremowego beżu zapewniają wytworny i bogaty wygląd każdemu wnętrzu, za to marmurkowy nadruk zapewnia klasyczny design płytek łazienkowych. Dostępne do każdej z kolekcji kompatybilne płytki podłogowe zapewniają kompleksowość wyposażenia łazienki w ceramikę.Płytki Domino <= Sprawdź ofertę cenową