Opinie o Nas
iLazienki.pl - Sklep internetowy
płytki ceramiczne, płytki łazienkowe, kafelki, ...

Koszyk

Liczba towarów: 0

Ogółem: 0.00zł

Złóż zamówienie
Promocyjne ceny na transport dla wybranego asortymentu!! Nawet 0 zł !! Ceramika Paradyż od 1600 zł Gratis*!

Aktualności iLazienki.pl

Nowości od Ceramika Color

26 Styczeń 2013
Nowe Produkty

Podążając za trendami w świecie trendów aranżacyjnych, również nasz sklep internetowy prezentuje nowości z rynku glazury. Jedną z kolekcji dodanych do oferty jest Ceramika Color Venus.
Venus Ceramica Color
Kolekcję cechuje nawiązanie wzorem, jak i kolorem do drewna, począwszy od bazy w tonacji kremowego beżu i brązu o delikatnym nadruku sprawiającym wrażenie drewna. Kolekcję zdobi odważny dekor z nadrukiem form kwiatowych oraz kremowo brązowa mozaika. Z dostępnych w kolekcji Venus płytek wyczarować można ciekawe, jak i eleganckie wnętrza łazienek. Również w tonacji jasnego beżu, wręcz kremu utrzymana została kolejna z nowości, kolekcja Diuna.
Diuna Ceramica Color
Niezwykle subtelna i delikatna ze smukłym wzorem pozwala wydobyć z wnętrza jego najlepsze walory dodatkowo optycznie go powiększając. Niespotykana mozaika w nieregularnych kształtach oraz dedykowana podłoga uzupełniają kolekcję o wyrafinowanym stylu. Tak samo ciepłą kolekcją o ciekawym wzornictwie jest Sensa.
Sensa Ceramica Color
Postawiono w niej na dwa odcienie kolorystyczne toffi i olive świetnie komponujące się z brązem i kremem również dostępnym w postaci podłużnych prostokątów imitujących swym wyglądem cięte drewno. Poprzeczny deszczyk zdobi aż cztery kolory płytek dając możliwość wielu konfiguracji i zestawień względem siebie i dostępnej powierzchni. Dodatkiem do kolekcji są kwiatowe dekory komponujące się z płytkami podstawowymi i dostępną podłogą standardowych rozmiarów płytek 33x33cm. Bardziej surową i równie nową kolekcją w ofercie jest Katla.
Katla Ceramica Color
Oparta o ponadczasowy wzór marmurku i klasyczną tonację głębokiego beżu aż w trzech różnych gradacjach oraz rustykalny dodatek i doskonale skomponowaną mozaikę. Nowoczesności kolekcji dodaje rozmiar płytek 25x60cm, które można układać zarówno poziomo jak i pionowo tworząc odważne aranżacje wnętrz. Zaletą kolekcji jest możliwość zastosowania nie tylko w łazience. Ulegając trendom inspirowanym drewnem w ceramice, kolekcja Naomi oddaje im pełen hołd prezentując płytki o wzorach naturalnego drewna wraz ze słojami i cieniami, jakie posiada surowe drewno.
Naomi Ceramica Color
Na kolekcję składają się płytki w kolorze jasnego beżu zbliżone do kolorystyki klonu, jak również płytki w ciemnym brązie identyczne jak płytki podłogowe, a różniące się jedynie kształtem. Dla podkreślenia charakteru wnętrza w kolekcji dostępna jest również mozaika, jednakże płytki podstawowe mają na tyle wyrazistą dekorację, iż są wystarczającą dekoracją dla każdego wnętrza. Zupełnie różną, z pewnością skierowaną do odważnych, a jednocześnie wymagających klientów jest Neo-Geo.
Naomi Ceramica Color
Biel, czerń i kontrastowe dekory krystaliczne to podstawa kolekcji, którą dodatkowo zdobi biało-czarne inserto o niebanalnym a jednocześnie nowoczesnym designie. Oryginalności kolekcji Neo-Geo dodają listwy szklane ozdobne z punktowym wzorem świetnie wzbogacającym przestrzeni pomiędzy bazą płytek. Owalne i wręcz hipnotyczne wzory dekorów dodają dynamiczności całej kolekcji, jak również futurystycznego stylu. Podobnie kontrastowe, chłodne barwy wpływają na atrakcyjność płytek, jakże różniących się od innych.