Opinie o Nas
iLazienki.pl - Sklep internetowy
płytki ceramiczne, płytki łazienkowe, kafelki, ...

Koszyk

Liczba towarów: 0

Ogółem: 0.00zł

Złóż zamówienie
Promocyjne ceny na transport dla wybranego asortymentu!! Nawet 0 zł !! Ceramika Paradyż od 1600 zł Gratis*!

Aktualności iLazienki.pl

Nowe produkty Stargres

16 Lipiec 2012
Nowe Produkty

Producenta gresu, jakim jest grupa Stargres wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość oferowanych produktów oraz różnorodność asortymentu. W odpowiedzi na oczekiwania rynku, a zwłaszcza swoich zaufanych klientów Stargres wprowadza cyklicznie nowości do swojej oferty. Poza gresem, który jest specjalizacją firmy w ofercie znajdują się również płytki ścienne o nowoczesnym designie, doskonale korespondujące z gresem podłogowym tego samego producenta.

płytki paris
Płytki Paris <= Sprawdź ofertę cenową
Kolekcja Paris to jedna z najnowszych linii płytek łazienkowych ściennych w bogatym zestawieniu barw, zarówno klasycznej czerni i bieli, jak i wrzosu, który komponuje się z dekorami kwiatowymi tej samej kolekcji. Wybierając kolekcję Paris można być pewnym udanego projektu, gdyż obfitość kombinacji, na jakie pozwala kolorystyka, dekoracje, również drobiazgowo dopasowane elementy wykończeniowe listw. Delikatny wzór drukowany na płytkach podstawowych nadaje charakteru każdemu wnętrzu. Subtelne kwiaty wspaniale zdobią wnętrze nawet bez zastosowania dekorów z wyrazistym nadrukiem kwiatowym.
płytki ellegance
Płytki Ellegance <= Sprawdź ofertę cenową
Nieco inne klimaty designerskie reprezentuje druga z nowości Stargres-u – kolekcja Ellegance. Pełna gracji i szyku linia płytek ściennych łazienkowych o charakterystycznych kontrastujących barwach czerni i bieli z ciekawym wzorem o motywach kwiatowych. Rozmiar płytek 20x50cm pozwala na różnorakie połączenie, tak optycznie powiększając wnętrze, jak i wręcz przeciwnie. Biało czarne płytki można układać pasmami naprzemiennie lub przeciąć rzędem kwiatowych inserto. Dwa rodzaje płytek podłogowych dedykowanych kolekcji poszerza możliwość wyboru, podobnie jak oferowana listwa dekoracyjna wprowadza alternatywne urozmaicenie kolekcji Ellegance. Wysoka jakość ceramiki Stargres-u jest dodatkowym atutem wyboru tych właśnie produktów, które poza walorami estetycznymi prezentują najlepsze właściwości pod względem odporności, klas ścieralności, jak również nasiąkliwości wodnej. Bogata oferta płytek ściennych zapewnia duży wybór, tak pod kątem estetyki, mody, jak również wytrzymałości na użytkowanie.

Płytki Stargres Łazienkowe <= Sprawdź ofertę cenową dla płytek łazienkowych

Płytki Stargres <= Sprawdź ofertę cenową dla płytek podłogowych