Opinie o Nas
iLazienki.pl - Sklep internetowy
płytki ceramiczne, płytki łazienkowe, kafelki, ...

Koszyk

Liczba towarów: 0

Ogółem: 0.00zł

Złóż zamówienie
Promocyjne ceny na transport dla wybranego asortymentu!! Nawet 0 zł !! Ceramika Paradyż od 1600 zł Gratis*!

Aktualności iLazienki.pl

Nowe płytki łazienkowe od Ceramiki Paradyż

16 Luty 2012
Nowe Produkty

W odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów, wraz z nowym sezonem wprowadzamy do sprzedaży online kolejne kolekcje płytek ceramicznych.Ceramika Paradyż cieszy się od wielu lat dużą popularnością wśród poszukujących wysokiej jakości glazury łazienkowej, jak również kreatywnych kompozycji wielu stylów, coraz to nowszych trendów i kolekcji płytek. Kolejne siedem nowych kolekcji płytek Paradyż pozwoli poszerzyć gamę produktów naszej oferty i uatrakcyjnić wybór naszym Klientom.

płytki bletia arole
Płytki Baletia/Arole - Sprawdź ofertę cenową

Do nowości należy kolekcja Baletia/Arole o niebywale delikatnej tonacji, ze zróżnicowaną ofertą kompatybilnych elementów dekoracyjnych, od insertów z nadrukiem liści, przez kolorowe mozaiki lilac i grigio, po szkliste bazy i płytki podłogowe.

płytki galvo endo
Płytki Galvo/Endo - Sprawdź ofertę cenową

Kolejną kolekcją debiutującą w ilazienki.pl jest Galvo/Endo. Elegancka satynowa powłoka, duży rozmiar płytek oraz ponadczasowe barwy bianco i brown pozwalają na klasyczne kompozycje, jak i oryginalne realizacje projektów łazienki. Mikrostruktura carbonowej siatki płytek bazowych wyczuwalna przy dotyku pozwala nadać industrialnego charakteru łazience, łączona z motywami drukowanych kwiatów i dostępną mozaiką w kolorze głębokiego brązu daje szerokie możliwości aranżacji.

płytki mistere mistero
Płytki Mistere/Mistero - Sprawdź ofertę cenową

W radykalnie innym stylu prezentuje się kolekcja płytek Premium, Paradyż Mistere/Mistero, pełna kobiecości i połyskującego bursztynu marki My Way. W kolekcji dostępne są liczne dekory mogące tworzyć wspólnie przeróżne kompozycje. Wyróżnikiem kolekcji są dekory łączące szkło i ceramikę w jednym.

płytki Nomada Nomad
Płytki Nomada/Nomad - Sprawdź ofertę cenową

Dla wymagających klientów wprowadzamy szczególna kolekcję Paradyż Nomada/Nomad, którą charakteryzuje ekskluzywny wygląd inspirowany marmurem. Płytki z kolekcji Nomada pozwolą wyrazić swój styl i uczynić łazienkę miejscem niezwykłym. Wielość propozycji faktury imitującego marmur pozwala na dowolne łączenie ze sobą, a wyjątkowa metoda uzyskania płytki poprzez pocienianie do 7,2mm plasuje płytkę w gronie kolekcji Premium My Way Paradyż Group.

płytki velatio
Płytki Velatio/Velatio - Sprawdź ofertę cenową

Zupełną nowość stanowi kolekcja Velatio/Velatio, zachwyca pełnią elegancji w każdym calu. Połyskująca baza z nadrukiem wzorów odbijających światło niczym lustro nie wymaga uzupełniania o dekory, chociaż kolekcja posiada bogaty wybór listew szklanych oraz mozaiki w kolorach beige, silver i grafit. Dodatkowym atutem kolekcji jest ekologiczne pocienianie płytek, co pozwala na pozyskanie wyjątkowo cienkiej płytki przy zachowaniu jej wysokiej jakości.

płytki sorenta sorro
Płytki Sorenta/Sorro - Sprawdź ofertę cenową

Równie ciekawą propozycję stanowi kolekcja Sorenta/Sorro, która dostępna jest w dwóch tonacjach, jakże odmiennych. Dzięki płytkom tej kolekcji nasza łazienka może przybrać klasycznego wyglądu lub energetycznego i nowoczesnego stylu.  Odważne motywy kwiatowe oraz dekoracyjne listwy szklane i kompatybilne mozaiki zapewnią swobodę projektu. Kolorystyka brązu lub intensywnego fioletu gwarantuje  pożądany efekt.

płytki Querida
Płytki Querida - Sprawdź ofertę cenową

Nieco podobna kolorystycznie, jednak odmienna stylem, pełnym kobiecości i artyzmu dekorów jest propozycja kolekcji Querida. Poza drukowanym insertem w kolekcji dostępne są mozaiki i listwy ozdobne w kolorach lilac i wrzos. Rustykalny charakter płytek bazowych oraz odważne i abstrakcyjne dekory umożliwiają niepowtarzalne połączenia. Zapraszamy do zapoznania się z pełną oferta kolekcji, a także do wyboru zakupów poprzez ilazienki.pl.