Opinie o Nas
iLazienki.pl - Sklep internetowy
płytki ceramiczne, płytki łazienkowe, kafelki, ...

Koszyk

Liczba towarów: 0

Ogółem: 0.00zł

Złóż zamówienie
Promocyjne ceny na transport dla wybranego asortymentu!! Nawet 0 zł !! Ceramika Paradyż od 1600 zł Gratis*!

Aktualności iLazienki.pl

Łazienka w różnych stylach

15 Czerwiec 2011
Porady sklepu

Łazienka jest niezwykle intymnym miejscem, które powinno byd urządzone odpowiednio, abyśmy mogli korzystad z niej z radością. Kluczem do osiągnięcia tego efektu jest zaprojektowanie wnętrza naszego salonu kąpielowego w stylu, którzy lubimy i cenimy najbardziej.

 

Dla jednym może to byd nowoczesny minimalizm, inni wybiorą nawiązania do greckiej łaźni. Atrakcyjne wizualnie wnętrze pomoże nam się zrelaksowad podczas kąpieli, a także stanie się dla nas bardzo pozytywną przestrzenią w domu czy mieszkaniu.

 

Nowoczesny styl łazienki bardzo często przejawia się w zastosowanych tam materiałach. Do najbardziej lubianych należy stal, szkło oraz drewno. Połączenie ich wraz z eleganckim kamieniem daje naprawdę oszałamiający efekt. Pamiętajmy o tym, aby nie przesadzid z dodatkami, gdyż nowoczesnośd nieodłącznie wiąże się z minimalizmem. Lubianymi kolorami są wszelkiego rodzaju szarości, biel, czero, a także mocne akcenty kolorystyczne w postaci wprowadzenia soczystej zieleni czy fioletu.

 

Miłośnicy bardziej klasycznych rozwiązao mogą pokusid się o wybranie płytek o jasnym odcieniu, dobraniu do nich białych dodatków, a także roślin. W przypadku gdy interesuje nas konkretny motyw możemy go również wprowadzid w postaci akcentów. Objawiad się to może poprzez ulubiony wzór lub połączenie kolorystyczne.

 

Bez względu na to, który styl preferujemy warto zadbad o to, aby nasza łazienka została urządzona ze smakiem oraz z dobrych jakościowo materiałów. Dzięki temu osiągniemy naprawdę atrakcyjny wizualnie efekt, który będzie nas cieszył każdego dnia.