Opinie o Nas
iLazienki.pl - Sklep internetowy
płytki ceramiczne, płytki łazienkowe, kafelki, ...

Koszyk

Liczba towarów: 0

Ogółem: 0.00zł

Złóż zamówienie
Promocyjne ceny na transport dla wybranego asortymentu!! Nawet 0 zł !! Ceramika Paradyż od 1600 zł Gratis*!

Aktualności iLazienki.pl

Łazienka w dobrym stylu

10 Czerwiec 2011
Porady sklepu

Któż z nas nie ma czasem ochoty oddad się relaksowi w wannie pełnej piany po ciężkim dniu? Wbrew pozorom do kompletnego odprężenia oprócz odpowiednich warunków powinniśmy również zadbad o dobrane wnętrze.

 

Obecnie świadomośd społeczeostwa na temat wpływu pozytywnie zaprojektowanego wnętrza na samopoczucie człowieka stale wzrasta. Dzięki temu coraz więcej osób decyduje się na usługi projektanta lub architekta wnętrz. Warto zatem zadbad o to, aby nasza łazienka została zaprojektowana w dobrym stylu.

 

Pojęcie to dla każdego może oznaczad co innego, jednak pamiętajmy o zachowaniu podstawowych zasad kompozycji, a efekty zaskoczą nas bardzo pozytywnie. Dobrze zaprojektowana łazienka będzie uwzględniała odległości pomiędzy umywalką, muszlą klozetową, wanną czy prysznicem. Ergonomia jest to jeden z istotniejszych aspektów kompozycji wnętrza naszego salonu kąpielowego. Bez względu na to czy mamy do zagospodarowania 3 m2 czy 10 m2 musimy pamiętad o dystansie pomiędzy urządzeniami sanitarnymi. Dzięki temu bez problemu będziemy mogli korzystad z nich, a także cieszyd się funkcjonalną przestrzenią.

 

W łazience niezwykle istotny jest także wystrój. W głównej mierze zależy on od naszego smaku i gustu. Chcąc stworzyd wnętrze w ciekawym stylu warto wybierad materiały wykooczeniowe lepszej jakości, a będą się one lepiej prezentowad i posłużą nam znacznie dłużej w nienaruszonym stanie.

 

Kreując wnętrze łazienki dobrze jest zainwestowad w gustowne dodatki, które nadadzą charakter pomieszczeniu. Mogą to byd różnego rodzaju rośliny w ozdobnych donicach, komplety akcesoriów łazienkowych chromowane lub szklane, a także pasujące kolorystycznie ręczniki. Tego typu akcenty sprawią, że nasza łazienka będzie urządzona z prawdziwym smakiem i stylem. Chcąc osiągnąd nowoczesny efekt warto zajrzed do magazynów wnętrzarskich, gdzie znajdziemy szereg różnorodnych inspiracji.