Opinie o Nas
iLazienki.pl - Sklep internetowy
płytki ceramiczne, płytki łazienkowe, kafelki, ...

Koszyk

Liczba towarów: 0

Ogółem: 0.00zł

Złóż zamówienie
Promocyjne ceny na transport dla wybranego asortymentu!! Nawet 0 zł !! Ceramika Paradyż od 1600 zł Gratis*!

Aktualności iLazienki.pl

Explorer - Paradyż - Nowości

15 Październik 2014
Nowe Produkty

Odkryj nowy sposób na wnętrze! Zakochaj się w kolekcji Explorer.


Ciężko podążać za trendami, jednak ten utrzymuje się od dawna – i długo jeszcze nie zamierza ustąpić innym. Pochwała natury, minimalizm, piękno surowych materiałów. Tym cechują się współczesne wnętrza – a także najnowsza kolekcja Explorer!

aranżacja płytek Explorer
Ile razy zastanawiałeś się jak pogodzić uwielbienie dla prostych nowoczesnych rozwiązań z trendami nawiązującymi do natury? Teraz już nie będziesz miał z tym problemu! Płytki Explorer przypominają naturalny kamień. Dostępne w dwóch kolorach, przeniosą Cię na mroźne i tajemnicze skały Skandynawskich klifów lub w ciepłe kraje, spalone słońcem tereny, gdzie liczy się tylko radość płynąca z chwili.

Nie daj się jednak zwieść pozorom – choć przypominają klasyczny kamień, do ich wykonania wykorzystano najnowsze technologie. Ich delikatny wzór jest wystarczająco trwały, by niejeden szalony wieczór mu nie zaszkodził. Delikatna faktura będzie pieścić stopy, gdy rano będziesz zmierzał do łazienki, a wieczorem bawić oczy grą świateł padających prosto ze świec rozstawionych na brzegu wanny.

Nowoczesna elegancja to przede wszystkim minimalizm. Płytki Explorer sprawdzą się jednak w różnych wariantach. Pasjonaci natury i wieczorów SPA mogą je stylowo połączyć z ratanem, drewnem i naturalnymi gąbkami. Miłośnicy współczesności będą zachwycać się prostotą formy i wzoru, które podkreślą nowoczesny design wnętrza.

Niezależnie jednak od tego jak zestawiana, kolekcja Explorer zawsze będzie świetnie wyglądać. Bo to pochwała natury, prostoty i planety. Czyli tego, co przez tysiąclecia zachwyca swym niewzruszonym pięknem.

Sprawdź naszą ofertę dla kolekcji Explorer