Opinie o Nas
iLazienki.pl - Sklep internetowy
płytki ceramiczne, płytki łazienkowe, kafelki, ...

Koszyk

Liczba towarów: 0

Ogółem: 0.00zł

Złóż zamówienie
Promocyjne ceny na transport dla wybranego asortymentu!! Nawet 0 zł !! Ceramika Paradyż od 1600 zł Gratis*!

Aktualności iLazienki.pl

Ceramika Iza - Nowe produkty!

14 Grudzien 2012
Aktualizacja sklepu

Do nowości w ofercie naszego e-sklepu wraz z nadchodzącym nowym rokiem dołączają kolekcje płytek ceramiki Opoczno linii Ceramika Iza. Wybór kolekcji jest bardzo urozmaicony i obejmuje aż dziesięć zestawień o różnorodnej tematyce.
Kongo
Do najciekawszych należy kolekcja Kongo, Wenecja, czy też Bambus, Malta. Każda z nich inspirowana jest innym stylem, widocznym nie tylko w kolorystyce, ale również fakturze i wzornictwie dekorów. Kolekcji Kongo towarzyszy motyw postaci czarnej Afryki. Ciepła tonacja barw zastosowanych w płytkach Kongo zapewnia wnętrzu przytulny klimat. Brąz z migdałowym beżem można połączyć z drapieżnym inserto zdobionym motywem zwierzęcym skóry lamparciej. Zupełnie odmiennym stylem uderza kolekcja Wenecja, inspirowana szkłem weneckim połyskuje szklistą powłoką płytek bazowych. Ornamentowe zdobienia płytek dekoracyjnych w połączeniu z imitacją przecieranych płytek w kolorach ciepłego beżu i brązu dają niesamowite efekty aranżacyjne.
Malta
Pomimo iż kolekcje Malta oraz Bambus są również utrzymane w kolorach beżu z dodatkiem kontrastowego brązu w przypadku kolekcji Bambus, to Ceramika Iza obfituje w grafit, zieleń oraz bordo. Na uwagę zasługuje kolekcja Alicante, która jako jedyna z linii Ceramiki Iza występuje w jednolitej barwie pastelowego beżu o delikatnej fakturze. Zdobiona subtelnym motywem kwiatowym doskonale koresponduje z pokaźnych rozmiarów mozaiką urozmaicająca kolekcję Alicante. Jakże różną kolekcję stanowi Rustic pełna nowoczesnej elegancji z kolorystyką grafitu i borda. Obydwie kompozycje nadają charakteru linii Iza, są niejako przeciwwagą dla podobnych sobie pod względem tonacji barw pozostałych kolekcji. Wśród pozostałych wyróżnić można poza klasyczną deską trend regionalny związany z Afryką w przypadku kolekcji Kongo oraz Azją w kolekcji Bambus, jak również popularny motyw roślinny i kwiatowy, typowy dla starego kontynentu, co odzwierciedlają nazwy kolekcji Wenecja, Alicante, Malta, Loara.